Onze boeren

Terug

Biologische boeren en tuinders Van Eigen Erf

Op volgorde van Provincies
Bedrijfsnaam Plaats Website
De Taemhoeve LV Neeroeteren (B) www.taemhoeve.be
De Ommuurde Tuin  Wageningen www.ommuurdetuin.nl
De Dikhoeve Amsterdam www.dikhoeve.nl
Boerderij Wennekers Hobrede www.boerderijwennekers.nl
T en H Vlaar BV Andijk www.verseoogst.nl
De Nieuwe Proef Spierdijk www.nieuweproef.nl
Oudelander eko shop  Middenmeer www.oudelanderekoshop.nl
Natuurlijk Genoegen Driehuizen www.natuurlijkgenoegen.nl
Boerderij de Vierhuizen Zoeterwoude www.kaasboerderijdevierhuizen.nl
Hoeve Kazan Nieuwveen www.hoevekazan.nl
 Biodynamische Druivenkwekerij Nieuw Tuinzight Den Hoorn www.druivenkwekerij.nl
Hoeve Biesland Delfgauw www.hoevebiesland.nl
Biologische kaasboerderij KINDERDIJK Alblasserdam www.biokaaskinderdijk.nl
Natuurfreak Goudswaard www.lekkervleesvanfreek.nl
Landzicht biologisch groentenabonnement Strijen www.groentenabonnement.nl
De Raatakker Wekerom www.boerenmarktutrecht.nl
Moestuin Maarschalkerweerd Utrecht www.moestuinutrecht.nl
Eemlandhoeve Bunschoten www.eemlandhoeve.nl
Biologische balans boerderij Het Derde Erf Soest www.hetderdeerf.nl
Het Witte Water Nijkerk http://www.hetwittewater.nl
Zonnehoeve Zeewolde www.zonnehoeve.net
Stichting De Wederkerigheid Driebergen www.dewederkerigheid.nl
Tuinderij De Volle Grond Bunnik www.tuinderijdevollegrond.nl
Melkveehouderij de Haan Ingen www.ecoboerderij-dehaan.nl
Korneland biologische boomkwekerij Buren (gld) www.biologischebomen.nl
t Hof Welgelegen Middelburg www.thofwelgelegen.nl
De Grote Verleiding Kruiningen www.degroteverleiding.nl
Kwekerij de Noordhoek Kapelle www.biopoint-kapelle.nl
Biologische Angusfokkerij Poelzicht s-Heer Abtskerke http://www.angusfokkerijpoelzicht.nl
Zeeuwse Akker Graauw www.voedselbrongraauw.nl
Sprankenhof Udenhout www.sprankenhof.com
Kruidenrijk  Haaren www.kruidenrijk.nl
Boerderij ‘t Schop Hilvarenbeek www.hetschop.nl
Voortse Hoeve Hilvarenbeek
Landhoeve Herberg Buitenman Lage Mierde www.debuitenman.nl
Saanenhof Heeze www.saanenhof.nl
De Genneper Hoeve Eindhoven www.genneperhoeve.nl/boerderijwinkel.php
Eko-boerderij Sengersbroek Asten-Heusden www.sengersbroek.nl
Levels biofruit Meijel www.biofruit.info/levels-biofruit/
Maatschap Geraets en Scheenen Baexem
Frenken Grathem www.eko-keurmerk.nl/eko-bedrijven/gebroeders-frenken-b.v.#
Domein Aldenborgh Eys www.aldenborgh.nl
De Hoge Born Wageningen http://www.hogeborn.nl
Aarde-Werk ‘ de Stegge’ Winterswijk Kotten www.aarde-werkdestegge.nl
ZUUVER Buurse www.zuuver.nu
Raw Milk Company Wythmen (Zwolle) www.ecoloar.nl
De Sterke Akkers Dalen www.desterkeakkers.nl
Sonneclaer hoeve Fluitenberg www.sonneclaer.nl
Warmonderhof Tuinbouw Dronten www.warmonderhoftuinbouw.nl
Warmonderhofboomgaard Dronten www.warmonderhofboomgaard.nl
Pietje Krul Swifterbant www.hofwebwinkel.nl
Harry Bruins Kampen www.erf1.nl
Van den Berg De Lutte www.landgoedhethengelman.nl
It Griene Stran Workum www.itgrienestran.nl/
Bonaventura Ternaard www.bio-bonaventura.nl
Boerderij de Hoop Hiaure www.biologischeboerderijdehoop.nl
De Kompenije Drachtstercompagnie www.vaneigenerffryslan.nl
Frytsjam natuurlijk Twijzel www.frytsjam.nl
Pluimveebedrijf Speelman VOF Gasselternijveen https://boerveenshof.nl/index.php?ID=2
Lauwersvlees Pieterburen www.lauwersvlees.nl